sobota, 18 kwietnia 2015

416. Omlecior

Wczorajsza 18-nastka jak najbardziej udana, dużo tańca, zabawy, śmiechu.  Do domu wróciłam nad ranem i znów jestem niewyspana :X ale co tam, kiedyś nadrobię :D

Dziś za to totalny chillout, jak narazie na wieczór żadnych planów, a tymczasem uciekam sprzątać i piec ciacho! :)

kukurydziany omlet z domowym dżemem brzoskwiniowym i pestkami dyni



ten dżemor jest boski! ♥♥♥

piątek, 17 kwietnia 2015

415. owsiany krem

Słodki poranek, odwołana ostatnia lekcja, a wieczorem.. 18-nastka,  piątek idealny! :D



krem owsiany bananowo-kakaowo-daktylowo z dżemem truskawkowym, amarantusem i czekoladką ritter

czwartek, 16 kwietnia 2015

414. nic nowego

naleśniki, banan i masło orzechowe, to kolejne udowodnienie, że banalnie znaczy pysznie :)

budyniowe naleśniki z bananem i masłem orzechowym



konkurs, dwie kartówki, to mnie dziś czeka, aaaa i jeszcze popołudnie z chemią ale zaraz weekend ^^

środa, 15 kwietnia 2015

413. Marchewkowa kukurydzianka

Dzień w dzień obiecuję sobie, że wcześniej zasne, a każdego dnia mi się to nie udaje.
No nic, koniec narzekania muszę wytrzymać do weekendu, może wtedy mi się uda :>
 a śniadanie, cóż dawno u mnie nie było nic z marchewką, a przecież jest tak pyszna, dziś nadrabiam zaległości i gotuję kaszę, do niej ląduje właśnie to warzywko, a z tahini doskonale współgra :)

marchewkowa kasza kukurydziana z mieszanką studencką i tahini


miłej środy kochani! :)

wtorek, 14 kwietnia 2015

412. Biszkopt w wersji mini

Nie mam ostatnio jakoś głowy ani czasu do kombinowania w kuchni, stanawiam na prostotę.
Wybaczcie!

biszkoptowe placki z jogurtem pieczone jabłko 


NIc mi się nie chce. Chcę już być w domu. Dobrze, że chociaż ostatnia lekcja odwołana ^^

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

411. Takie trio

Wczoraj znów cały dzień poza domem, bo w taką pogodę aż grzechem było siedzieć w domu :D
Czyli weekend wykorzystałam w 100%, a  przede mną w sumie tylko aż 4 dni nauki i znowu mamy wolne :D

Ostatnio zbyt dużo osób kusiło mnie tymi smakami, więc nie było szans bym nie uległa.
to kolejne doskonałe trio ;)

kawowa kasza manna z mascarpone i wiśniami z kompotu



niedziela, 12 kwietnia 2015

410. kakaowe serduszka

Do domu wróciłam nad ranem z uśmiechem na twarzy, wstaje na śniadanie i wracam do łóżka. 
Gdyby tak jeszcze nie to, że od jutra szkoła było by idealnie ^^

kakaowe jogurtowe pancakes z jogurtem naturalnym, dżemem truskawkowym i migdałami



miłej niedzieli :)